U15A röpis lányok a bajnokságban- OGYB II. osztály

2019.10.13. (Jászberény)

Emericus SE - Gödöllői RC-B   0:3  (17:25; 17:25; 15:25)

3-0 lett az ellenfél javára. Viszonylag jól játszottunk, volt hogy több ponttal is vezettünk, de aztán mi megálltunk 15 pont körül, ők pedig tovább termelték a pontokat egészen 25-ig. A mérkőzés elején nem volt annyira magabiztos a támadásunk, de aztán bemértük a pályát és jobban játszottunk.

Jászberényi RK 2 - Emericus SE   3:1  (20:25; 25:23; 25:15; 25:15)

3-1 lett az ellenfél javára ennek az oka főként az volt, hogy nagyon elfáradtunk és szétestünk, de az ellenfél még tartotta a frontot. Voltak szorosabb szettek, persze övék volt a fő győzelem. Nagyjából a második szett középen jött ki rajtunk a fáradság, több olyan hibánk is volt amit alapjáraton meg tudtunk volna csinálni. Nem baj, mert hosszú út áll meg a csapat előtt.
Majd legközelebb visszavágunk, erősebben és keményebben!

Boda Rozi (játékos)

2019.11.03. (hazai rendezés)

Gödöllői RC-B - Emericus SE  3:0 (25:10; 25:12; 26:24)

Az eredmény 3-0 lett az ellenfél javára, sajnos nem küzdöttünk olyan jól mint múltkor, néha volt hogy vezettünk egy-két ponttal, de a Gödöllőiek hatékonyabban nyitottak és támadtak is. Ennek ellenére egy tanulságos meccsen vagyunk túl.

Emericus SE - Jászberényi RK 2  3:2 (29:31; 25:23; 25:23; 26:28; 15:13)

Az eredmény 3-2 lett a javunkra minden szett nagyon szorosan alakult, végül mi győzedelmeskedtünk. A szettek elején jobban kezdtünk mi, de a Jászberény csapata nem hagyta magát a földbe tiporni és 20  pont fölött fej-fej mellett haladtunk. Szerencsére a kemény munka (mind játékosi, mind edzői) meghozta a gyümölcsét.