Újabb sikerek a gyerekbajnokságban

2019.11.06.

A mai délután folyamán a Vasas SC otthonába mentünk. Ahol a Vasas Kék csapata ellen játszottunk. A meccs igen szorosan alakult, de szerencsére a sok zavaró tényező mellett is győzni tudtunk. A mérkőzés eredménye 3:1 lett a javunkra, de meg kellett küzdeni ezért a szép eredményért. Mindegyik szett nagyon szorosan alakult, de ebből mindig mi jöttünk ki jobban.

Rozi

2019.11.16.

Ma az MTK B csapatát láttuk vendégül, aminek eredménye 3:2 lett a javunkra. Nagyon izgalmas és hosszú meccset játszottunk, ami tele volt érdekes labdamenetekkel. A szettek elején elhúzott az ellenfél mindig legalább 5-6 ponttal, de sikerült behoznunk a lemaradást. A döntő szettben mindkét csapat szinte hiba nélkül játszott, de aztán átvettük a vezetést és ezután a vendég csapat többet hibázott. A nyitásainkkal sok pontot tudtunk szerezni, és több nagyon szép mentésünk is volt. Mindenki megdolgozott a győzelemért, a csapat, a szülők, az edzőnk. Remélem legközelebb is ilyen szép győzelemmel gazdagodik a csapat.