Kézilabda - leány U13, 3.forduló

2019.11.09-én, Dunaharasztiban játszottuk soron következő két mérkőzésünket.

Első ellenfelünk a BVSC Zugló volt. Kemény védekezéssel, gyors támadásokkal, 23:7-re nyertünk.

Második ellenfelünk a Kézilabda UP Bidwonder volt. Kemény, szoros mérkőzésre számítottunk. Az első félidőben magabiztosan, 10:7-re vezettünk. A második félidő első 10 percében, értelmetlenül dobtuk kapura a labdákat, ezzel előnybe hozva ellenfelünket, akik átvették a vezetést! Az utolsó 10 percben, kőkemény koncentrálással, védekezéssel, edzői utasításokat betartó támadójátékkal vissza hoztuk a mérkőzést 18:17-re. Az utolsó 2 másodpercben kaptuk az egyenlítő gólt az ellenféltől. Végeredmény: 18:18. Büszke vagyok a lányokra. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz és amikor az ellenfél elhúzott tőlünk, akkor sem adták fel!!!!!! Kitartóan küzdöttek. Le a kalappal.

Csapattagok: Farkas Flóra, Tóth Emőke, Sipos Sarolta, Gesler Bíbor, Karászi Viktória, Palotás Petra, Diószegi Krisztianna, Keresztes-Németh Orsolya, Balla Rebeka, Bodnár Alexandra, Rátay Tímea