Küzdelmes mérkőzés

Ma reggel a Közgáz csapatát láttunk vendégül, a mérkőzést nem kezdtük túl jól, hiszen rögtön 5 nyitást rontottunk. De utána megjött az akaraterőnk és igyekeztünk minél pontosabban játszani. Végül meg is nyertük a szettet. A második szettben az ellenfél jobban remekelt, mint mi ,valószínűleg ehhez az is hozzájárult, hogy már elbíztuk magunkat és azt hittük hogy küzdés nélkül sima 3 0 ás győzelmet aratunk.
A második szettet kevés küzdelem nélkül az ellenfél nyerte. A 3 szettben kicsit stabilabban játszottunk és többször átnéztünk és okosan szereztünk pontot, de végül a Közgáz nyerte ezt a szettet is.
A negyedik szettben éreztük már a végjátékot és az ellenfél is. Így egyik csapatnál sem volt elveszett labda. Több bravúros mentés is volt ebben a szettben. De ennek ellenére sajnos az ellenfél diktálta a tempót. A szett végen nyitásokkal szereztünk több pontot is. De sajnos nem tudtuk megállítani az ellenfélet. Így 3-1 lett a meccs eredménye.