Dupla győzelem!

Szombaton, Érden rendezték a 3.fordulónkat.

Első mérkőzésünket az Alsónémedi ellen játszottuk. 4:9-es félidő után 7:22-re nyertünk. A mérkőzést a kemény védekezés, labda szerzések, gyors gólok jellemezték.

Második mérkőzésünket a Szigetszentmiklós csapatával játszottuk. Szoros mérkőzésre számítottunk. Az első félidőt megilletődöttség jellemezte, illetve

lövőinket próbálták kizárni a játékból. Az első félidő végén 8:6-ot mutatott az eredmény jelző, NEM nekünk. A második félidőben védekezésünket feltoltuk 9-10m-re, keményebb faultokat és sáncokat hajtottak végre a lányok. Támadásban is felébredtünk, és le tudtunk szakadni védőinkről akik félpályás emberfogást alkalmaztak. A végeredmény tükrözi a küzdést, a szívvel-lélekkel való játékot. 16-13-ra NYERTÜNK!!!!!